info@ayreklam.net

Hizmetlerimiz / Grafik TasarımGrafik Tasarım!    
 

Estetik ve işlevselliğin bir araya getirilmiş halidir aslında. Grafik tasarım; herhangi bir resim, yazı yada fotoğrafın montaj sayesinde çok daha farklı bir sunum ile görsel gücü arttırma sanatı da diyebiliriz. Asıl amacı, farklı teknikler ve seçimler kullanarak akıllarda bir iz ve mesaj bırakmak, bir nevi şok etkisi yaratmaktır. Özellikle kurumsal kimlik taşıyan firmalar için vazgeçilmez çalışmalardandır. Örneğin; logo, kartvizit, broşürler vs. gibi tüm bu ürünlerin üzerindeki yazı yada görsellerin tasarım işlemleri birer grafik tasarım çalışmasından ibarettir. Ay Reklam’da sizlere bütün bu grafik tasarım çalışmalarında farklı seçenekler sunmaktadır.
 

Kullanım Alanları!
 

Grafik tasarım neredeyse hayatın bir çok alanında karşımıza çıkıyor. Zira; iş dünyasındaki rekabet ortamı giderek artmakta ve bununla beraber reklamcılık sektörü de farklı arayışlar içerisine girmektedir. Yüzümüzü nereye çevirsek değişik tarzlarda tasarlanmış afişler, reklam kampanyaları, billboardlar vs.. hal böyle olunca da grafik tasarım ticari sektörün olmazsa olmazları arasında yer almaktadır. Kısaca kullanım alanlarına bir göz atalım…
 

      ● Televizyon, internet, telefon gibi iletişim kanallarında, sanal platformlarda yer alan görsel ve metinler üzerinde düzenlemeler için kullanılır.
 

      ● Ticari alanda kazanç sağlamak adına örneğin, ilgili kurumun logo, kartvizit, davetiye, ofis malzemeleri üzerindeki metin yada görselleri farklı ve akılda kalıcı şekilde tasarlamak için kullanılır.
 

Önemi!
 

Aslında tek bir cümleyle özetlenebilir. “grafik tasarım bir farkındalık yaratmak adına görsel gücün kullanılması için çok büyük önem arz eder” özellikle reklamcılık sektöründeki en önemli iş grafik tasarımdır diyebiliriz.
 

Grafik Tasarım Farkıyla Ay Reklam!
 

Grafik tasarım'da bir çığır açma noktasına gelen Ay Reklam, bu alanda uzman, eğitimli teknik ekibiyle sizlere son derece kendinizi farklı olduğunuzu hissettireceğiniz, kaliteli ve özgün tasarım seçenekleri sunmaktadır. Sayfamızı ziyaret ederek gerekli olan tüm bilgi ve görselleri daha yakından takip edebilirsiniz.
 

                                                                                                                                                             Sevgiyle kalın…logo

  • +90 212 501 16 20

  • +90 212 501 16 21
  • info@ayreklam.net
  • Davutpaşa Emintaş
    Matbaacılar Sitesi
    No:103/242 Topkapı / İstanbul

  • AYREKLAM ® Tüm hakları saklıdır.

  • www.ayreklam.com.tr