info@ayreklam.net

Kurumsal

Ay Reklam! 

Küreselleşmeyle beraber sanayileşmenin de hızla geliştiği günümüzde, işletmeler arasındaki rekabet ortamı da giderek artmaktadır. Ayrıca çağın velinimeti olan internet sayesinde online satışlarve  tanıtımlar daişin içine girince, tabi ki ülkeler arasındaki mesafeler de ortadan kalkınca haliyle pazar alanı da aynı oranla genişlemektedir. Dolayısıyla ulusal ve uluslararası platformlarda büyümeyi hedefleyen ve ürünlerini tüm dünyaya tanıtmak isteyen işletmelerin biraz daha fazla çaba sarf etmeleri ve farklı yöntemler uygulamaları gerekmektedir. İşte bizde Ay Reklam ekibi olarak uygulanması gereken doğru ve akılcı yöntemler konusunda sizleri aydınlatarak, hizmetlerimizden bahsetmek istiyoruz.

Hizmetlerimiz!

Ay reklam, kuruluş tarihinden bu yana kişilere ya da firmalara sayısız grafik tasarım ve matbaa alanında üstün hizmetler sunmaya devam etmektedir. Bunları kısaca maddeler halinde sıralarsak;Grafik tasarım; diğer bir deyişle görsel iletişim sanatıdır. Grafik tasarım ile firmaların faaliyet alanlarına, gereksinimlerine ve taleplerine göre belirlenecek notlar ve çizimler dahilinde firmayı en iyi şekilde tanıtacak afiş, kitap, defter, kalem, logo, broşür, uyarı işaretleri vb. gibi etkinlik alanlarında uygulanmak üzere tercih edilir.

Dijital baskı; baskının bilgisayar desteğiyle dijital ortamda yapılan baskı türüdür. Ay reklam’da yapılan dijital baskı ile firmalar dış mekanlarına yada ofis araç ve gereçlerine kendilerini tanıtacak unvan, telefon numarası, e mail adresleri ve ulaşım bilgilerinin baskısını yaparak maliyeti daha düşük ama daha kolay bir yöntemle kendi reklamlarını yapmaktadırlar.

Promosyonlar; kişiler, firmalar, organizatörler vs. işlerini yaptıkları kişi yada kurumlara, üzerlerinde unvan ve iletişim bilgilerinin bulunduğu  t-shirt, kupa, şapka, takvim, kartvizit, Ajanda gibi ürünleri bazen tanıtım bazen de hediye amaçlı olarak dağıtımını yaparlar, bu sayede daha hızlı bir şekilde tanıtımlarını yapmış olacaklardır. Buradaki en önemli ayrıntı ise, baskılarda kullanılan grafik çalışmalarının ne kadar göze hitap ettiğidir. Dolayısıyla akılda kalıcılık açısından daha belirgin olması gerekmektedir. İşte Ay reklam’da bu konuda sizlere seçimlerinizi yapmakta yardımcı olmaya hazırdır.

Lazer baskı; Genel olarak metal, ahşap, deri, ve cam gibi ürünler üzerine lazer ışınları ile yapılan baskı türüdür.

Matbaa; Her türlü organizasyonlar için talebe göre değişkenlik gösteren kartvizit ve davetiyelere yazı, görsel yada çizimlerin basımını gerçekleştiriyoruz.

Tüm Beklentilerinizi Karşılıyoruz!

Değerli müşteriler, yazımızın başında da belirttiğimiz gibi bir firmanın ürünlerini ve ismini büyük kitlelere duyurabilmesi için izlenmesi gereken en kestirme yol reklamdır. Bu alanda çeşitli yollar izlenmektedir. Kimisi daha büyük bütçelerle televizyon ve radyo kanallarında tanıtımlarını yaparken, kimisi de bütçesini fazla zorlamadan, web sitesi tasarımlarıyla online olarak yada grafik tasarım ve matbaa yöntemini kullanarak kendi reklamlarını yapmayı tercih etmişlerdir. Biz de Ay Reklam ekibi olarak talepleriniz doğrultusunda sizlere en kaliteli grafik çizimleri doğrultusunda hızlı basım garantisiyle % 100 başarı odaklı çalışmalar sunmayı garanti ediyoruz. Bunlarla birlikte ayrıca; Düğün, kına, nişan, doğum günleri, özel gün ve eğlenceler gibi bir çok organizasyonlarınız için de birbirinden farklı, göze hitap eden davetiye basımı gerçekleştiriyoruz,

Eğer bir işletme sahibiyseniz ve firmanızı tanıtmak istiyorsanız, yada bir takım organizasyonlar düzenleyeceksiniz, bunun için davetiyelere ihtiyacınız var ve son derece göze hitap etmesini istiyorsanız doğru adrestesiniz demektir. Biz Ay Reklam ekibi olarak müşterilerin memnuniyetini ilke edinmiş ve güler yüzlü hizmet anlayışımızla sizlere alanlarında uzman ekibimiz sayesinde üstün hizmetler sunmaya adayız. Grafik tasarım ve matbaa alanında da ilk tercihiniz olmak istiyoruz.

Değerli vaktinizi ayırıp sayfamızı ziyaret ettiğiniz için sizlere minnettarız…

www.ayreklam.com.tr


  • +90 212 501 16 20

  • +90 212 501 16 21
  • info@ayreklam.net
  • Davutpaşa Emintaş
    Matbaacılar Sitesi
    No:103/242 Topkapı / İstanbul

  • AYREKLAM ® Tüm hakları saklıdır.

  • www.ayreklam.com.tr